Marka BioTrue

Marka BioTrue została stworzona przez firmę Bausch&Lomb i oferuje soczewki kontaktowe oraz płyny dla najbardziej wymagających. Cechuje się naturalnością i kompatybilnością z ludzkim okiem.

Soczewki ONEday

Ten rodzaj soczewek jednodniowych powstał z myślą o biologii ludzkiego oka. Soczewki maja za zadanie zapewnić niezastąpiony komfort i świetna ostrość widzenia… i bardzo dobrze to zadanie wykonują. To dzięki technologii, w której wykonano – HyperGel Breakthrough. Co więcej materiał ten swoim składem do złudzenia przypomina ludzkie łzy. Dlatego użytkownik tych soczewek nawet po 16 godzinach nie będzie czuć dyskomfortu, a ostrość widzenia zostanie zachowana! A więc, dla kogo BioTrue ONEday będą najlepsze? Są świetnym rozwiązaniem dla osób, które używają soczewek sporadycznie, a na co dzień noszą okulary. Również będą świetne dla osób, które cenią sobie komfort i wygodę jaka oferują soczewki jednodniowe. 

Soczewki BioTrue ONEday występują również w opcji Astigmatism oraz Presbyopia. Obie te opcje nie tracą na jakości. Oferują szeroki zakres mocy, wysoka przepuszczalność tlenu oraz filtr UV. Dodatkowo BioTrue ONEday for Presbyopia posiadają technologię 3-Zone ProgressiveTM Design, która pozwala na komfort widzenia z bliskich i dalekich odległości. 

Płyn BioTrue 

Inspiracją do stworzenia płynu była biologia ludzkiego oka. Naturalny skład pozwala na odpowiednią pielęgnację soczewek miękkich. Za pomocą tego płynu możesz oczyścić i usunąć osady białkowe oraz zdezynfekować i dobrze wypłukać soczewki kontaktowe. Jako, że płyn BioTrue jest wielofunkcyjny to możesz używać go codziennie. Sprawi to, że soczewki będą non stop dobrze nawilżone, a drobnoustroje będą na bieżąco usuwane. Największymi zaletami płynu są:

  • Substancje nawilżające podobne do tych w naszych oczach
  • Przedłuża komfort noszenia
  • Nie uczula i nawilża
  • Zabezpiecza i chroni soczewki przed drobnoustrojami
  • Zapobiega denaturacji 

Płyn sprawdzi się u osób wymagających i wiele oczekujących od płynów.

Soczewki oraz płyn dostaniesz na www.bezokularow.pl.