Ranking soczewek jednodniowych

Soczewki kontaktowe jednodniowe to zdecydowanie najzdrowsza opcja ze wszystkich soczewek. Nie wymagają pielęgnacji przez co są również najwygodniejszą formą noszenia soczewek. A więc jakie soczewki jednodniowe są najlepsze na rynku?

Zalety i wady jednodniowych soczewek kontaktowych

Największą zaletą soczewek jednodniowych jest zdecydowanie ich wygoda w użytkowaniu. Nie musimy martwić się o płyny pielęgnacyjne, czy pojemniki do soczewek. Po prostu rano zakładasz soczewki, a wieczorem ściągasz i wyrzucasz. To wszystko! Kolejnym plusem jest właśnie ich system wymiany. Przez to że soczewki są używane tylko raz to maleje ryzyko zanieczyszczeń, czy infekcji. Dlatego te soczewki najlepiej sprawdzają się alergikom. Jeśli chodzi o wady.. soczewki jednodniowe ich nie posiadają !

Ranking 5 najzdrowszych soczewek jednodniowych

Poniżej znajdziesz ranking naszym zdaniem najlepszych soczewek jednodniowych na rynku. Są to soczewki różnych marek, o różnych parametrach dlatego ponieważ każdemu mogą przypaść do gustu inne soczewki. Jeśli nosisz soczewki jednodniowe tylko okazyjnie, np. na imprezy to praktycznie większość soczewek będzie Ci odpowiadać. Jednak jeśli nosisz soczewki codziennie warto skupić się na parametrach. 

Soczewki kontaktowe EyeLove Exclusive 1-Day

Soczewki wykonane są z najnowocześniejszego materiału silikonowo-hydrożelowego, który ma świetną przepuszczalność tlenu i uwodnienie. Dodatkowo soczewki EyeLove Exclusive posiadają technologię WetLoc, która przyciąga i wiąże cząsteczki wody na swojej powierzchni. Dzięki temu soczewki pozostają nawilżone przez cały dzień, a użytkownik nie czuje soczewki na oku. Wiąże się to z wyjątkowym komfortem noszenia soczewek. Można również powiedzieć, że tym soczewkom nic nie brakuje ponieważ są dodatkowo wyposażone w filtr UV. Użytkownicy tych soczewek na pewno będą zadowoleni!

Soczewki kontaktowe Dailies Aqua Comfort Plus

Jak sama nazwa soczewek wskazuje ich uwodnienie jest na świetnym poziomie. Nawilżenie w trakcie noszenia soczewek jest bardzo ważne ponieważ przekłada się to na komfort ich użytkowania. Dlatego Dailies Aqua Comfort Plus wyróżniają się systemem nawilżania podczas mrugania. Związki nawilżające zawarte w soczewce uaktywniają się kiedy mrugamy, a więc przez cały dzień oczy są lśniące.

Soczewki kontaktowe Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe

Soczewki jednodniowe posiadają technologie zintegrowanej łzy. Dzięki temu soczewki zapewniają komfort i nawilżenie przez cały dzień. Charakteryzują się także łatwością zakładania i ściągania. Acuvue Oasys spełnią oczekiwania osób, które prowadzą aktywny tryb życia. Te soczewki również posiadają filtr UV.

Soczewki kontaktowe EyeLove Supreme 1-Day

Jeśli szukasz najnowocześniejszego produktu, który zapewni Ci najwyższy komfort, nawilżenie oraz idealną ostrość widzenia to właśnie takie są soczewki EyeLove Supreme. Te soczewki są wykonane w ponad połowie z wody! Dzięki temu odczujesz nawilżenie o każdej porze dnia. Co więcej technologia Aquaform przyciąga i wiąże cząsteczki wody na swojej powierzchni, a także zapewnia świetną tlenoprzepuszczalność. Osoby spędzające dużo czasu na świeżym powietrzu na pewno docenią filtr UV, który zawierają soczewki EyeLove Supreme 1-Day.

Soczewki kontaktowe MyDay

Soczewki MyDay słyną z tego, że są praktycznie niewyczuwalne na oku przez cały dzień. Za tym komfortem stoi materiał silikonowo-hydrożelowy. Soczewki są wyjątkowo elastyczne oraz świetnie przepuszczają tlen do rogówki. Co więcej ostrość widzenia w tych soczewkach jest na najwyższym poziomie. Większość użytkowników doceni wysoką jakość soczewek MyDay.

Wszystkie soczewki znajdziesz na www.bezokularow.pl w super cenach!