Polecane soczewki jednodniowe

Na czym polega fenomen soczewek jednodniowych? Każdy użytkownik soczewek docenia to że są one najpraktyczniejsze i najbardziej higieniczne w użyciu. Czemu tak jest? Nie potrzeba do nich płynów, pojemników i innych akcesoriów. Rano zakładasz soczewki, a wieczorem ściągasz i wyrzucasz, to wszystko! Zatem, które soczewki jednodniowe są najlepsze?

Jednodniowe soczewki kontaktowe są szczególnie wygodne dla młodych osób ponieważ nie muszą one pilnować pielęgnacji soczewek, ale używając ich wciąż dbają o swój wzrok i odpowiednią korekcję.

Które soczewki jednodniowe wybrać?

Obecnie na rynku istnieje wiele firm oferujących soczewki jednodniowe w wygodnych opakowaniach po 30 sztuk, a nawet po 90 sztuk. Jest to zdecydowanie najwygodniejsza forma soczewek, która nie zabiera nam czasu na ich pielęgnacje. Poniżej 4 propozycje sprawdzonych, dobrych i przystępnych cenowo marek soczewek.

EyeLove Comfort 1-Day

Soczewki sprawdzą się szczególnie osobom, które mają wrażliwe oczy, są alergikami, uprawiają sport i  chodzą na basen, często podróżują i co ważne nie tolerują soczewek silikonowo-hydrożelowych. Ich główną i dominującą cechą jest przede wszystkim komfort. Soczewki te zaprojektowane są tak, aby pacjenci odczuwali maksymalne poczucie naturalnego komfortu podczas ich użytkowania. Oczy nie będą odczuwały dyskomfortu podczas noszenia soczewek nawet powyżej 12 godzin w ciągu doby dzięki uwodnieniu 55%. Łatwość zakładania oraz zdejmowania soczewek, komfort noszenia na bardzo wysokim poziomie oraz mniejsze uczucie suchości sprawiają, że soczewki są polecane nawet dla najbardziej wymagających osób.

EyeLove Exclusive 1-Day

Są to soczewki silikonowo-hydrożelowe i sprawdzają się osobom, które uprawiają sport, pływają, przebywają dużo czasu na zewnątrz lub są alergikami. Materiał silikonowo-hydrożelowy zastosowany w soczewkach EyeLove Exclusive 1-Day zapewnia odpowiedni dopływ tlenu do rogówki.  Dzięki temu oczy są wyraźne, lśniące. Oko jest białe, zdrowe i wyraziste. Dodatkowo posiadają one filtr UV, który będzie chronił oczy przed promieniowaniem.

Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe

Soczewki stworzone dla osób, które lubią spędzać aktywnie czas. Dzięki technologii HydraLuxe film łzowy utrzymuje się stabilnie co przyczynia się do wysokiego komfortu noszenia i uczucia nawilżenia przez cały okres noszenia soczewek. Świetnie nadadzą się dla osób, które spędzają dużo czasu przed komputerem. Soczewki Acuvue Oasys posiadają również filtr UV.

Dailies Total1

Soczewki z gradientem uwodnienia, które łączą w sobie wyjątkową przepuszczalność tlenu – dla zdrowo wyglądających oczu oraz trwałe nawilżenie – dla wyjątkowego komfortu. Soczewki są bardzo gładkie i prawie niewyczuwalne na oku przez to że ich zewnętrzna warstwa ma prawie 100% uwodnienia. Są świetna dla osób, które cenią sobie komfort, często podróżują, uprawiają sport lub mają podrażnione oczy przez sezonowe alergie.

Wybór najlepszych soczewek jednodniowych należy do Ciebie! Jeśli jednak nie wiesz, na które soczewki się zdecydować proponujemy zapoznać się z ofertami soczewek testowych na www.bezokularow.pl