Kolorowe soczewki kontaktowe – EyeLove Colors i CRAZY!

Kolorowe soczewki kontaktowe to idealny pomysł na szybką zmianę wyglądu. Inny kolor oczu niż mamy na co dzień potrafi zrobić ogromną różnicę. To nie tylko dobry pomysł na imprezę Haloween’ową, ale również opcja na co dzień. Udowadnia to EyeLove Colors.

Soczewki kolorowe na co dzień – co warto wiedzieć

Na rynku istnieją soczewki kolorowe z korekcją. To znaczy, że osoby posiadające wadę wzroku również mogą nosić takie soczewki. Oprócz soczewek korekcyjnych najbardziej popularne są soczewki tzw. zerówki (o zerowej mocy). Takie soczewki mogą nosić wszyscy, którzy chcą efektywnie zamieszać w swoim wyglądzie.
Jeśli chcesz nosić soczewki kolorowe na co dzień, to zwróć uwagę na materiał z jakiego zostały wykonane, jakie mają uwodnienie i tlenoprzepuszczalność. To pozwoli Ci zweryfikować, czy soczewki będą wygodne i komfortowe.
Tak jak w przypadku innych soczewek musisz pamiętać o higienie i ich pielęgnacji. To pozwoli Ci na zdrowe korzystanie z soczewek.

EyeLove Colors – korekcyjne soczewki kolorowe

Są to soczewki dedykowane osobom z wadą wzroku od -0,50 D do -6,00 D. EyeLove Colors wykonane są z miękkiego i delikatnego hydrożelu. Soczewki na oku układają się dobrze, a ich zakładanie i ściąganie jest bardzo łatwe. Dzięki temu nie będziesz odczuwać dyskomfortu, ani nieprzyjemnych podrażnień. Kolorowe soczewki korekcyjne EyeLove dostępne są w czterech pięknych kolorach, które zmienią Twój kolor oczu lub go podkreślą. Pierwszy z kolorów to „Sky”, czyli jasnoniebieski. Jego ciemniejszym odpowiednikiem jest kolor „Aqua”, który wpada delikatnie w morskie odcienie niebieskiego. Trzecim kolorem jest „Green”, czyli żywa, zielona barwa. Jeśli wolisz ciemniejsze oczy to świetnie się nada ostatni kolor – „Hazel”, który jest pięknym brązem.

EyeLove Colors – zerówki

Jeśli nie masz wady wzroku, a chcesz zmienić cos w swoim wyglądzie to żaden problem! EyeLove Colors o mocy 0,00 może nosić każdy. Są to te same komfortowe i miękkie soczewki co wyżej wymienione soczewki z korekcją. Różnica jaka między nimi występuje to właśnie moc oraz szerszy wybór kolorów. W przypadku tych soczewek mamy do wyboru aż siedem kolorów! Odcienie niebieskiego, czyli Sky i Aqua, piękną zieleń – Green oraz głęboki brąz, czyli Hazel. Dodatkowo są jeszcze trzy kolory: violet – oryginalny fiolet, gray – urokliwy szary oraz black – czarny. Te soczewki pozwalają na zabawę własnym wyglądem ponieważ kolor oczu naprawdę ma znaczenie! Po za tym mogą stanowić element charakteryzacji imprezowej, np. na Halloween, czy karnawał. Świetne nadadzą się też dla osób, które po prostu chcą chwilowej zmiany w wyglądzie, ale nie chcą mocno w niego ingerować. Założenie soczewek to przecież parę sekund! W parę chwil możemy stać się po prostu inną osobą!

EyeLove CRAZY – szalone soczewki kolorowe

Natomiast EyeLove Crazy to soczewki dla prawdziwych szaleńców! Dlaczego? Bo kolory i wzory tych soczewek przyprawiają o zawrót głowy. W jedną chwilę możesz zamienić swoje oczy w drapieżne oczy smoka lub przerażające oczy zombie. A to nie wszystko! Dostępne są również soczewki imitujące przekrwione oczy – Virus lub ognisto czerwone – Red Manson. Jeśli chcesz się zamienić w wampira koniecznie spróbuj wzoru Twilight. Jednak jeśli jesteś fanem bardzo jasnych oczu wypróbuj Solar Blue. Ostatnimi dostępnymi kolorami są Black Screen i Black Out, czyli głębokie czernie oraz odcienie przerażająco białe jak White Zombie, White Screen lub White Out. Zakładając te soczewki na imprezę na pewno wszyscy będą zaskoczeni twoim wyglądem!
EyeLove CRAZY również wykonane są z materiału hydrożelowego, który jest miękki i świetnie dopasuje się do Twoich oczu. Dlatego nie musisz się martwieć podrażnieniami, zwłaszcza jeśli zakładasz soczewki tylko na imprezę.

EyeLove Colors oraz EyeLove Crazy znajdziesz na www.bezokularow.pl