Wszystko o marce Horien – soczewki i płyny

Marka Horien w swojej ofercie posiada ekonomiczne soczewki kontaktowe, ale również płyny do ich pielęgnacji. Jest to marka, która spełni oczekiwania osób oszczędnych oraz osób, które preferują tradycyjne soczewki hydrożelowe. Poznaj wszystkie produkty marki Horien już dziś!

Soczewki kontaktowe Horien

Marka oferuje swoim klientom zarówno soczewki miesięczne, jak i jednodniowe. To co wyróżnia te soczewki to fakt, że jak na tradycyjny materiał wykonania – hydrożel, to mają duże uwodnienie – zazwyczaj 55%. Praktycznie wszystkie serie tych soczewek nadają się dla osób zaczynających swoją przygodę z soczewkami.

Soczewki miesięczne

Soczewki miesięczne tej marki dzielą się na dwie serie:

  • Horien Disposable – czyli soczewki o delikatnym jasnoniebieskim zabarwieniu ułatwiającemu zakładanie, które są miękkie i wyjątkowo łatwe w zakładaniu oraz ściąganiu. Producent gwarantuje ostre widzenie i wysoki komfort noszenia. Poprzez wysokie uwodnienie oraz asferyczną budowę soczewki spełniają swoje zadanie przez miesiąc w 100%! Co warto dodać to, że soczewki są odporne na zanieczyszczenia oraz przez swoje dobre nawilżenie są polecane oczom suchym. Soczewki Horien Disposable występują w opakowaniach 3 i 6-cio sztukowych.
  • Horien EasyDay – soczewki prezentujące świetny stosunek jakości do ceny. Polecane szczególnie osobom, które są poczatkujące. Ponownie materiał hydrożelowy, który jest delikatny i miękki zapewni wymagany komfort. Te soczewki również gwarantują ostre widzenie przez cały dzień oraz łatwość użytkowania. Dodatkowo co może być dla niektórych ogromnym plusem, soczewki posiadają filtr UV.

Soczewki jednodniowe Horien

Tak samo jak w przypadku soczewek miesięcznych, soczewki jednodniowe tej marki dzielą się na dwie serie:

  • Horien 1-Day Disposable – te soczewki jednodniowe zapewniają bardzo dobry komfort użytkowania w ciągu całego dnia. Połączenie świetnego uwodnienia (55%), ostrego widzenia oraz filtrów UV daje nam bardzo wygodne soczewki na co dzień.
  • Horien EasyDay 1-Day – kolejne soczewki jednodniowe zapewniające nam ochronę przed słońce dzięki filtrowi UV. Ponadto soczewki te szczególnie przypadną do gustu alergikom oraz osobom, które wymagają dużego nawilżenia.

Płyny do pielęgnacji soczewek

Horien nie zapomina również o zachowaniu higieny i czystości soczewek, dlatego oferuje również płyny. Należy pamiętać, że pielęgnacja soczewek miesięcznych jest bardzo ważna. Identycznie jak w soczewkach proponuje dwa typy płynów pielęgnacyjnych:

  • Horien Multi-Purpose Solution – płyn jest przeznaczony do stosowania przy soczewkach miękkich. Głównym zadaniem tego płynu jest podniesienie komfortu użytkowania soczewek, ale również dezynfekcja, nawilżenie oraz usuwanie osadów białkowych. Płyn jest wyjątkowo wielofunkcyjny za sprawą aż 6 aktywnych składników! Występuje w trzech różnych wielkościach: 120ml, 360ml i 500ml.
  • Horien BestBalance – czyli płyn wielofunkcyjny dla soczewek silikonowo-hydrożelowych. W składzie znajduje się hypermeloza, która może być stosowana również w „sztucznych łzach”. Płyn świetnie nawilża i dezynfekuje soczewki. Dzięki temu wydłuża komfort noszenia soczewek.

 Wszystkie produkty marki możesz kupić na www.bezokularow.pl