Soczewki DAILIES

Soczewki Dailies, czyli produkty firmy Alcon to popularne soczewki jednodniowe. Większość z nich charakteryzuje się wysokim komfortem i dużym uwodnieniem.

Soczewki Dailies Aqua Comfort Plus

Jednodniowe soczewki Dailies Aqua Comfort Plus stawiają na optymalną stabilność filmu łzowego. Co się za tym kryje? System nawilżania aktywowany mruganiem oraz trzy różne związki nawilżające. Te dwa elementy przyczyniają się do lepszego komfortu noszenia soczewek w ciągu dnia. Ich uwodnienie wynosi aż 69%! Są idealne dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia, często podróżują, czy mają podrażnione oczy na przykład przez alergie. 

Dailies Aqua Comfort Plus występują również w wersji Toric – dla osób z astygmatyzmem oraz w wersji Multifocal – dla osób po 45 roku życia. Soczewki w tych wariantach nie tracą na jakości, a wręcz są idealne dla osób, które posiadają bardziej rozbudowaną wadę wzroku, a cenią sobie wygodę i komfort.  

Soczewki Dailies Total 1

Te soczewki jednodniowe posiadają wyjątkową cechę jakiej nie mają żadne inne soczewki na rynku – ich budowa to tzw. gradient uwodnienia. To połączenie trwałego nawilżenia oraz wysokiej przepuszczalności tlenu – aż 156 Dk/t. Przez to oczy wyglądają zdrowiej, bardziej świeżo, a komfort noszenia soczewek zwiększa się do maximum. Dailies Total 1 wykonane są z materiału hydrożelowego na brzegach, a silikonowo-hydrożelowego w centralnej części soczewki. To sprawia, że soczewki można nosić cały dzień bez obaw, że wystąpi jakiekolwiek uczucie dyskomfortu. Dodatkowo zewnętrzna strefa powierzchni soczewek zbliżona jest do prawie 100% zawartości wody, dlatego soczewki są prawie niewyczuwalne na oku. Te soczewki są idealne dla osób, które lubią korzystać z najnowszych technologii, potrzebują wyjątkowego poziomu komfortu i są aktywne na co dzień.

Dailies Total 1 występują również w wersji Multifocal. 

Co więcej?

Soczewki Dailies, zarówno Aqua Comfort Plus, jak i Total 1 zapewniają niesamowitą ostrość widzenia. To sprawia, że stały się one popularne i znalazły wielu zwolenników. Obie opcje soczewek jednodniowych występują w opakowaniach 30 sztukowych i 90 sztukowych i są ogólnodostępne.