Soczewki kontaktowe Biofinity

Soczewki kontaktowe Biofinity od Cooper Vision to jedne z najpopularniejszych soczewek całodobowych, które mają wielu swoich zwolenników. Oferują one dużą wygodę ponieważ można je użytkować przez 30 dni i nocy! Szczególnie wygodne dla osób, które potrzebują korekcji przez wiele godzin w ciągu dnia.

Soczewki kontaktowe Biofinity

Są to miesięczne, całodobowe soczewki silikonowo-hydrożelowe, które posiadają technologię Aquaform. Materiał tych soczewek łączy ze sobą dużą zawartość wody i wysoką tlenoprzepuszczalność. Co to daje? Pełne nawilżenie oczu przez cały miesiąc, komfort użytkowania, ostre widzenie, zniwelowanie podrażnień oraz dużą wygodę. Dodatkowo okrągły kształt krawędzi soczewki zmniejsza drażnienie spojówki. Ich uwodnienie wynosi 48%, a tlenoprzepuszczalność 160 Dk/t. Soczewki kontaktowe Biofinity występują w opakowaniach 3 i 6 sztukowych oraz w wersji torycznej dla astygmatyzmu i multifocal dla osób z prezbiopią.

Soczewki kontaktowe Biofinity Energys

Te soczewki to również soczewki miesięczne, całodobowe z technologią Aquaform. Jednak przeznaczone szczególnie dla osób spędzających dużo czasu przed ekranami. Soczewki kontaktowe Biofinity Energys posiadają dodatkową konstrukcję Digital Zone Optics, która za pomocą wielu asferycznych krzywizn koncentruje moc dodatnią na środku soczewki, co dla naszych oczu jest bardziej komfortowe. Te soczewki mają przede wszystkim za zadanie łagodzić przemęczenie oczu i łagodzić dolegliwości związane z obciążeniem wzroku przez ekrany.

Biofinity XR

Ten rodzaj soczewek podobnie jak powyższe rodzaje soczewek Biofinity posiadają technologię Aquaform i cechują się wysokim komfortem. Jednak to co je wyróżnia to wysoki zakres mocy. Są przeznaczone dla osób z dalekowzrocznością i krótkowzrocznością, które borykają się z wadą w zakresie mocy od -20.00 D do -12.50D oraz od +8.50 D do + 15.00 D.

Biofinity Toric i Multifocal

Soczewki toryczne dla osób z astygmatyzmem oraz soczewki progresywne dla osób ze starowzrocznością od Cooper Vision. Są to soczewki skutecznie korygujące te wady wzroku, ale przy tym zachowują wysoką jakość i komfort.

Soczewki Biofinity dostaniesz między innymi na stronie www.bezokularow.pl.