Soczewki kontaktowe Clariti

Soczewki kontaktowe od Cooper Vision to soczewki jednodniowe i miesięczne. Clariti znajdzie uznanie wśród astygmatyków i osób potrzebujących soczewek progresywnych.

Soczewki kontaktowe Clariti Elite

Głównymi zaletami tych miesięcznych soczewek są: zoptymalizowana konstrukcja, asferyczna budowa oraz ochrona przed UVA i UVB. Soczewki wykonane są z materiału silikonowo-hydrożelowego dzięki któremu oczy otrzymują odpowiednią ilość tlenu. Co więcej zastosowano w tych soczewkach dwie technologie:

  • AquaGen – odpowiada za stałe nawilżenie
  • Advanced Edge – odpowiada za bardzo cienkie krawędzie soczewek

Dzięki tym technologiom soczewki kontaktowe Clariti są praktycznie niewyczuwalne podczas noszenia!

Soczewki kontaktowe Clariti 1-Day

To z kolei soczewki jednodniowe przeznaczone zarówno dla nowych, jak i stałych użytkowników soczewek kontaktowych. Również wykonano je z materiału silikonowo-hydrożelowego, który jest zdrowszy dla naszych oczu. To właśnie dzięki temu materiałowi oczy wyglądają zdrowo i świetliście. Co ciekawe w soczewkach Clariti zastosowano technologię WetLoc, która przyciąga i wiąże cząsteczki wody na swojej powierzchni, przez co oczy są stale nawilżone. Dodatkowo soczewki posiadają filtr UV, więc Twoje oczy mogą być codziennie chronione przed promieniowaniem.

Soczewki Clariti 1-Day występują także w wersji Toric oraz Multifocal. Osoby z astygmatyzmem mogą cieszyć się świetnymi soczewkami jednodniowymi i wysokim komfortem. Natomiast osoby zmagające się ze starowzrocznością mogą zapomnieć o słabej ostrości i słabym widzeniu na różne odległości.

Clariti Toric

Soczewki toryczne od Clariti cechują się zrównoważonym komfortem i zdrowiem rogówki, a to za pomocą wyjątkowych zalet:

  • niski moduł Younga,
  • wysoka zawartość wody – 56%
  • brak obróbki powierzchniowej,
  • asferyczna konstrukcja.

Konstrukcja soczewek pozwala na optymalny ruch soczewki na oku przy minimalnym kontakcie soczewki ze spojówką.

Clariti Multifocal

Soczewki miesięczne zapewniające świetną ostrość widzenia podczas dalekich i bliskich odległości. Bardzo zdrowe bo wykonane z materiału silikonowo-hydrożelowego pozwalają na swobodny przepływ tlenu do oczu. Co więcej soczewki są wykonano w technologii Advanced Edge dzięki której krawędzie są bardzo cienkie. Dzięki temu soczewki nie są wyczuwalne na oczach nawet po wielogodzinnym użytkowaniu. Osoby po 45 roku życia na pewno docenią przeznaczone specjalnie dla nich Clariti Multifocal.

Wszystkie te soczewki są dostępne na stronie www.bezokularow.pl