Soczewki Freshlook – szybka zmiana wyglądu

Są takie okazje i  dni, kiedy chcemy coś zmienić w swoim wyglądzie. Kolorowe soczewki kontaktowe świetnie się do tego nadają! W bardzo prosty i szybko sposób możemy zmienić kolor swoich oczu lub totalne odmienić swój wizerunek. Freshlook w swojej ofercie posiada naprawdę wiele wariantów soczewek, które przypadną do gustu nie jednej osobie!

Freshlook ONEDAY

Są to soczewki jednodniowe, pakowane po 10 sztuk. Są świetnym pomysłem kiedy chcemy codziennie zmienić kolor swoich oczu! Soczewki posiadają cienkie krawędzie dzięki technologii LightStream, która zapewnia wysoki komfort. Nie musisz się martwić, że cały dzień będziesz czuć soczewki na oczach! Freshlook ONRDAY występuje w 4 wariantach kolorystycznych:

  • niebieski – blue
  • zielony – green
  • szary – grey
  • orzechowy – hazel

*Najlepszy efekt uzyskasz jeśli masz jasny odcień tęczówki.

Freshlook Iluminate

Soczewki Freshlook Iluminate posiadają tą samą technologię LightStream co powyższe soczewki i dodatkowo zawierają też technlogię AquaComfort. Dzięki temu soczewki dobrze nawilżają oczy i zapewniają wygodę. Co ciekawe soczewki Freshlook Iluminate mają za zadanie powiększyć oczy! A to za pomocą specjalnej obwódki na soczewce, która po założeniu na oko optycznie je powiększa. To również soczewki jednodniowe, pakowane po 10 sztuk. Warianty tych soczewek to czarny i brązowy.

Freshlook Colorblends

Jeśli chcesz w subtelny i naturalny sposób zmienić kolor oczu, to te soczewki są właśnie dla Ciebie! Przez to, że soczewki są przeznaczone do noszenia w trybie miesięcznym to wyróżniają się wśród soczewek kolorowych. Mają bardzo dobre uwodnienie i doskonałą przepuszczalność tlenu. Dlatego ucieszy to osoby, które na co dzień noszą soczewki,  a chciałyby zmienić kolor oczu.

Soczewki Freshlook Colorblends występują w wielu wersjach kolorystycznych: Amethyst /  Blue / Brown / Green / Grey / Honey / Turquoise / Pure Hazel / True Saphhire / Brilliant Blue / Gemstone green / Sterling Grey

Freshlook Colors

To również soczewki miesięczne dzięki którym odmienisz swój wygląd. Jednak te soczewki proponują trochę bardziej zdecydowaną i zauważalną zmianę koloru oczu. Dostępne są w 6 kolorach: blue, sapphire blue, violet, hazel, green i misty grey. Co więcej soczewki Colors zawierają uwodnienie na poziomie 55%, świetną tlenoprzepuszczalność, oraz odporność na opłaszczanie osadami białkowymi.

Freshlook Dimensions

Soczewki miesięczne, dla osób które pragną podkreślenia głębi swoich jasnych oczu. Soczewki na oczach sprawiają, że oczy wyglądają na większe i wyraźniejsze. Kolory Freshlook Dimensions zaskakują swoimi kolorami: pacific blue, carribean aqua i sea green.

Wszystkie te szalone soczewki znajdziesz na www.bezokularow.pl