Polecane soczewki miesięczne

Miesięczne soczewki kontaktowe to jedne z najwygodniejszych opcji pod względem czasu użytkowania. Nosi się je w ciągu dnia, a na wieczór po prostu wkłada do pojemniczka z płynem pielęgnacyjnym. Jeśli się zastanawiasz, które soczewki miesięczne będą dla Ciebie najlepsze to zapraszamy do czytania!

Które miesięczne soczewki kontaktowe wybrać?

Najnowocześniejsze soczewki kontaktowe są obecnie wykonywane z najwyższej jakości materiału silikonowo-hydrożelowego. Dzięki niemu oczom dostarczana jest odpowiednia ilość tlenu, umożliwiająca „oddychanie” gałki ocznej. Kolejną zaletą takich soczewek kontaktowych jest duża rozpiętość mocy, w niektórych produktach nawet do +/- 20 D. Dodatkowym atutem jest to że soczewki miesięczne w większości posiadają filtr UV.

EyeLove Exclusive PRO

Soczewki zapewniają długotrwały komfort noszenia dzięki wysokiemu poziomowi uwodnienia oraz zastosowanemu filtrowi UV. Świetnie sprawdzą się u osób, które są początkujące. Również osobom które spędzają wiele godzin w pracy / szkole lub którym zdarza się zdrzemnąć w soczewkach. Ich głównymi plusami są: naturalne i równomierne nawilżenie, wysoki poziom tlenoprzepuszczalności oraz łatwość w zakładaniu i zdejmowaniu. Soczewki EyeLove Exclusive PRO przede wszystkim oferują wyraźne i ostre widzenie przez cały dzień i wysoki komfort noszenia.

Air Optix Plus HydraGlyde

Soczewki z bardzo dobrą ochroną przed osadami oraz z długotrwałym nawilżeniem. Do ich zalet zaliczamy przede wszystkim: zdrowo wyglądające oczy, możliwość okazjonalnego noszenia soczewek w trybie przedłużonym do 6 dni i nocy, wspaniałą ostrość widzenia oraz bardzo dobre nawilżenie. Soczewki posiadają formułę SmartShield, która zapewnia ochronę przed zanieczyszczeniami oraz technologię HydraGlyde Moisture Matrix, dla lepszego nawilżenia oczu.

EyeLove Supreme Long-Lasting

Soczewki kontaktowe wykonano z materiału silikonowo-hydrożelowego 3 generacji. Pozwala on na wielogodzinne noszenie soczewek w trybie dziennym, z zachowaniem wysokiej ostrości i komfortu. Szczególnie docenią je osoby, które pracują w trybie zmianowym (noc i dzień) i potrzebują dobrej ostrości widzenia przez więcej niż 10/12h dziennie. Również jeśli potrzebują się zdrzemnąć w soczewkach lub poszukują soczewek z filtrem UV. Największymi zaletami soczewek Supreme są: największa tlenoprzepuszczalność (187 Dk/t), odpowiednia elastyczność, wielokątowa krawędź, filtry UV, materiał III generacji oraz optymalny kąt zwilżania 35 stopni.

Soczewki miesięczne Biofinity

Soczewki silikonowo-hydrożelowe, o wysokim uwodnieniu oraz przeznaczone do noszenia przez cały dzień i noc, przez cały miesiąc! Unikalny materiał soczewki: bez dodatków, bez powłok, bez środków zwilżających, bez obróbki powierzchniowej łączy wyższą zawartość wody i wysoką przepuszczalność tlenu z lepiej nawilżoną powierzchnią. Ich cechami jest: wysoki poziom transmisji tlenu do oka, trwałe nawilżenie, wysokie uwodnienie, gładka powierzchnia soczewki odporna na gromadzenie osadów, asferyczna budowa i zaokrąglone krawędzie.

Soflens 59

Popularne soczewki wykonane z materiału hydrożelowego, odpornego na opłaszczanie osadami, które dają komfort przez cały miesiąc. Maja wysoki poziom uwodnienia oraz posiadają technologię UniFit, która ułatwia zakładanie i ściąganie soczewek. Soczewka Soflens nie rusza się nadmiernie na oku i nie burzy ostrości widzenia.

Wybór soczewek miesięcznych nie należy do najłatwiejszych. Jednak jeśli sami wiemy na jakich cechach soczewek nam najbardziej zależy to z pewnością wybór będzie prosty. Kiedy zdecydujesz się już na najlepsze soczewki nie zapomnij o płynie pielęgnacyjnym i akcesoriach ułatwiających ich użytkowanie!

Wszystkie wyżej wymienione soczewki miesięczne dostaniesz w świetnych cenach na www.bezokularow.pl