Płyny EyeLove do pielęgnacji soczewek – świetna jakość!

Płyny do pielęgnacji to nieodzowny element każdego użytkownika soczewek wielokrotnego użytku. Jak się okazuje jakość płynu ma duże znaczenie i wpływa na komfort noszenia samych soczewek. Jeśli zastanawiasz się nad zmianą swojego dotychczasowego płynu, szukasz czegoś nowego lub po prostu nie wiesz na jaki się zdecydować to przeczytaj i poznaj płyny EyeLove.

EyeLove Comfort PLUS

Jeden z faworytów wśród rodziny płynów EyeLove. Płyn ma skład z najwyższej półki i spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Produkt odpowiednio nawilża soczewki, co przyczynia się do zwiększenia komfortu noszenia soczewek. To pozwala na komfort i brak podrażnień nawet przez cały dzień! Dodatkowo płyn dzięki swoim właściwościom bardzo dobrze oczyszcza soczewki z wszelkich osadów i zabrudzeń oraz skutecznie je dezynfekuje. Przy ręcznym czyszczeniu soczewki tym płynem tak naprawdę nie musisz jej pocierać. Przez obecność w składzie hialuronianu sodu płynu mogą używać osoby o wrażliwych oczach.

Płyn występuje w wygodnych pojemnościach: 100ml, 360ml, 500ml oraz 10x10ml (ampułki).

EyeLove Comfort – płyny EyeLove

Płyn stworzony dla osób ceniących sobie komfort w przystępnej cenie. Zawartość hialuronianu sodu jest tak dobrana, by użytkownicy soczewek byli zadowoleni z komfortu przez cały dzień. Długotrwałe nawilżenie i świetne właściwości czyszczące, o to czym charakteryzuje się płyn EyeLove Comfort. Jednak jest dodatkowy atut tego płynu – badania wykazały, że systematyczne używanie płynu wydłuża czas noszenia soczewki o 2 godziny! To oznacza, że jeśli zwykle nosisz soczewki przez 10h w ciągu dnia to przy tym płynie możesz nosić je 12h bez uczucia dyskomfortu.

Płyn występuje w wygodnych pojemnościach: 100ml, 360ml, 500ml.

EyeLove Basic – płyny EyeLove

Jeśli uwielbiasz ekonomiczne rozwiązania to płyn EyeLove Basic jest właśnie dla Ciebie! Płyn spełnia wszystkie podstawowe funkcje potrzebne do higienicznego używania soczewek kontaktowych. Do tego stosunek ceny do jakości jest bardzo przekonywujący. Płyn czyści, dezynfekuje, nawilża, usuwa osady i służy do przechowywania soczewek. Najprościej mówiąc płyn nie naruszy Twojego budżetu, a soczewki zostaną zachowane w świetnym stanie.

Płyn występuje w wygodnych pojemnościach: 100ml i 350ml.

EyeLove Natural

Jeśli jesteś fanem naturalnych produktów to z pewnością pokochasz płyn EyeLove Natural. Delikatny skład, w który wchodzą hialuronian sodu i alantonina w naturalny sposób oczyszczą Twoje soczewki i je nawilżą. Jeśli masz wrażliwe oczy to ten płyn będzie dla Ciebie świetnym rozwiązaniem. Dodatkowo masz pewność, że używanie tego płynu jest w 100%  bezpieczne i higieniczne.

Płyn występuje tylko w pojemności 360ml.

EyeLove Peroxide

Płyn do najdokładniejszego czyszczenia soczewek. Jest to płyn oksydacyjny, który neutralizuje się przez 6 godzin. Co to oznacza? Soczewki umieszcza się w specjalnym koszyczku z dyskiem katalizatora, a następnie umieszcza się w pojemniku z płynem. Tak zamknięte soczewki zostawia się na 6h. Po tym czasie soczewki są świetnie oczyszczone z osadów, są zdezynfekowane, a wszelkie bakterie zabite. Dlatego płyn Peroxide jest przeznaczony dla osób, które chcą mieć 100% pewność, że soczewki po etapie czyszczenia są jak nowe! Dodatkowym atutem o którym warto wspomnieć to brak konserwantów. Co za tym idzie osoby uczulone na jakiekolwiek składniki innych płynów mogą zdecydować się właśnie na EyeLove Peroxide. Wszystkie płyny EyeLove są dostępne na stronie www.bezokularow.pl

Płyn występuje w pojemności 360ml.