Niska cena, dobra jakość – soczewki Soflens

Popularne soczewki Soflens od Bausch&Lomb to soczewki, które stały się popularne oferując wyraźne widzenie i cenę adekwatną do jakości. Soczewki występują w wersji miesięcznej i jednodniowej oraz dla osób z astygmatyzmem. Zobacz co jeszcze oferują soczewki tej marki!

Soczewki tej marki są przeznaczone dla osób, które preferują soczewki hydrożelowe, lubiące i szukające oszczędności oraz stawiających na znaną markę. Szczególnie popularne stały się poprzez przystępne ceny.

Rodzaje soczewek od Bausch&Lomb

Soflens 59 – są to soczewki miesięczne do noszenia w trybie dziennym. Wykonane są z materiału odpornego na opłaszczanie osadów białkowych. Przez to widzenie w soczewkach pozostaje nie zmącone i ostre. Co więcej, soczewki posiadają technologię UniFit, która ma za zadanie ułatwić zakładanie i zdejmowanie soczewek. Ich uwodnienie wynosi 59%, a więc oczy pozostają nawilżone przez cały dzień.

Soflens 38 – to również soczewki miesięczne, miękkie, wykonane z materiału odpornego na osady białkowe. Te soczewki jednak wyróżnia wysoka przepuszczalność tlenu dzięki trwałemu materiałowi – Polymacon. Opinie klientów w dużej mierze mówią o wygodzie i komforcie ich noszenia. Soczewki „38” produkowane są w trzech krzywiznach, dlatego zapewnią idealne dopasowanie do Twojego oka.

Soflens Daily Disposable – miękkie soczewki jednodniowe, które oferuje Bausch&Lomb mają wyjątkową konstrukcje optyczną, która koryguje niezdolność oka do skupiania promieni światła przechodzących przez źrenice w tym samym punkcie. Co to oznacza? Soczewki gwarantują wyraźne i czyste widzenie, nawet w warunkach słabej widoczności. Należy pamiętać, że soczewki jednodniowe to najwygodniejsza opcja dla osób ceniących sobie czas. Marka oferuje również soczewki Daily Disposable Toric for Astigmatism dla osób, które borykają się z astygmatyzmem.

Soflens Toric – soczewki miesięczne dla osób z astygmatyzmem. Posiadają wyjątkową konstrukcję Lo-Tourque, która zapewnia stabilność rotacyjną, optymalną ostrość wzroku oraz łatwe dopasowanie. Materiał, z którego zostały wykonane – Alphafilcon A zapewnia równowagę pomiędzy nawilżeniem, tlenoprzepuszczalnością i osadzaniem się osadów białkowych.

Dla kogo są soczewki Soflens?

Przez to, że soczewki od Bausch&Lomb posiadają dobre uwodnienie to znajdą one swoich zwolenników szczególnie wśród wymagających wygody. Jeśli:

– jesteś oszczędny,

– wciąż preferujesz soczewki hydrożelowe, czyli te starszej generacji,

– szukasz markowych soczewek od zaufanego producenta,

– lubisz sprawdzone soczewki

.. to soczewki Soflens są właśnie dla Ciebie!

Wszystkie rodzaje przystępnych cenowo soczewek marki Bausch&Lomb znajdziesz na stronie www.bezokularow.pl