Soczewki kontaktowe Acuvue – dlaczego są takie popularne?

Soczewki Acuvue od Johnson&Johnson to obecnie najpopularniejsze soczewki kontaktowe na rynku. W swojej ofercie posiadają zarówno soczewki hydrożelowe, jak i silikonowo-hydrożelowe oraz oferują szeroką gamę opcji soczewek jednodniowych i dwutygodniowych.

Soczewki kontaktowe Acuvue Oasys

Są to soczewki dwutygodniowe, które oferują wysoki komfort noszenia oraz świetne nawilżenie oczu nawet w klimatyzowanych pomieszczeniach, czy podczas długiej pracy przy komputerze. Dodatkowo materiał, z którego są wykonane Acuvue Oasys jest wzbogacony o technologię Hydraclear – dzięki niej możliwe jest połączenie nawilżenia, uczucia przejrzystości, elastyczności i gładkości. Użytkownicy chwalą Acuvue za niewyczuwalność soczewek na oczach przez cały dzień! Ponadto soczewki posiadają filtr UV oraz jeden z najwyższych współczynników tlenoprzepuszczalności – 147 DK/t.

Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe

To jednodniowe soczewki, wyróżniające się technologią HydraLuxe, czyli technologią sztucznej łzy. Pozwala ona stabilizować film łzowy, nawilża i zmniejsza zmęczenie oczu. Dodatkowo otrzymujemy filtr UV najwyższej klasy oraz łatwość zakładania i ściągania soczewek. Soczewki szczególnie przypadną do gustu osobom, które cenią sobie wygodę soczewek jednodniowych, a przy tym lubią wysoki komfort. Soczewki Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe występują również w wersji torycznej, dla osób z astygmatyzmem. Te soczewki niczym nie odbiegają od normalnej, sferycznej wersji.

Acuvue 1-Day Moist

Stworzone dla wymagających użytkowników soczewki jednodniowe. Ich szczególna zaletą jest mocne nawilżenie i wygoda. Są to soczewki wyprodukowane w technologii Lacreon wiążącej PVP, czyli składnik utrzymujący nawilżenie. Soczewki kontaktowe Acuvue Moist szczycą się uczuciem świeżości przez cały dzień! Te soczewki również posiadają filtr UV, by chronić Twoje oczy przez promieniowaniem każdego dnia. Szczególnie przypadną do gustu osobom bardzo wymagającym i oczekującym ostrego widzenia przez cały dzień.  Acuvue 1-Day Moist występują również w wersji torycznej dla osób z astygmatyzmem.

Soczewki kontaktowe Acuvue 2

Dwutygodniowe soczewki z rodziny Acuvue, które podobnie jak pozostałe świetnie rozwiązują problem z osadami zbierającymi się na powierzchni soczewek ponieważ często je wymieniamy. Co ciekawe, soczewek możemy używać w dzień jak i w nocy ponieważ zapewniają one ostre widzenie w każdych warunkach. Ich uwodnienie wynosi 58%, a dodatkowo otrzymujemy filtr UV, dzięki temu możemy cieszyć się komfortem.

Acuvue Oasys with Transitions

Totalna nowość na rynku soczewek! Co takiego wyjątkowego posiadają te soczewki? Innowacyjną technologię łączącą korekcję wzroku z filtrem fotochromowym, czyli zmieniająca się barwa soczewki i filtrowanie światła. Soczewka chroni oczy przed promieniowaniem UV oraz ułatwia pracę przy komputerze, czy jazdę samochodem w nocy, gdzie oślepiają nas reflektory innych aut. Soczewki posiadają również technologię Light Intelligent , która poprawia kontrast kolorów i zapobiega mrużeniu oczu przy jasnym świetle. Filtr aktywuje się w niecałe 60 sekund, a z kolei z powrotem staje się przezroczysta w ok. 90 sekund.

Wszystkie soczewki Acuvue są dostępne na stronie www.bezokularow.pl