Czy krople do oczu są istotne – krople EyeLove

Wielu użytkowników soczewek kontaktowych i nie tylko, zmaga się czasem z problemem suchych lub piekących oczu. Wtedy z pomocą przychodzą krople nawilżające, które uśmierzają dolegliwości. Krople EyeLove doceniły już tysiące osób, poznaj je i Ty!

Krople do oczu są niedoceniane przez wielu ludzi. Dopiero w momencie wystąpienia dużych podrażnień i dolegliwości związanych z suchością oka sięgamy po nie. A przecież możemy w prosty sposób tego uniknąć. Wystarczy mieć pod ręką, w torebce, na biurku, w łazience krople nawilżające. Aplikacja kropli jest na tyle szybka, że możesz zakraplać oczy kilka razy w ciągu dnia. Zwłaszcza gdy spędzasz dużo czasu przed komputerem, czy w klimatyzowanych pomieszczeniach. 

EyeLove Natural Drops – rumianek i świetlik

Zdecydowany faworyt wielu osób. Co kryje się za sukcesem tych kropli? Natura! Krople w swoim składzie zawierają wyciągi ziołowe z rumianku i świetlika. Naturalne składniki świetnie łagodzą uczucie suchości i pieczenia. Dodatkowo Natural Drops przyjemnie nawilżają i dają uczucie świeżości. Krople bardzo dobrze poradzą sobie z negatywnymi warunkami, w których na co dzień przebywasz, np. klimatyzacja, styczność z pyłami, nadmierne wystawienie na światło niebieskie, czyli komputer, smartfon itd.
Krople Natural Drops nadają się do używania razem z soczewkami kontaktowymi. Możesz zakraplać oczy również prosto na soczewkę.

Krople Dry Eye Drops

Krople dla bardzo wymagających osób. Spełnią oczekiwania wszystkich, którzy zmagają się bardzo często z suchością oczu. Osoby, które cierpią na sezonowe alergie lub potrzebują produktu bez konserwantów znajdą w tych kroplach swojego codziennego przyjaciela. Co ciekawe te krople zawierają w swoim składzie ekstrakt z oczaru wirginijskiego w połączeniu z hialuronianem sodu. Daje to świetny efekt mocnego nawilżenia i załagodzenia podrażnień. Krople Drye Eye Drops można również stosować z soczewkami kontaktowymi.

EyeLove ALOE Drops

Jeśli zdecydowanie wolisz naturalne produkty to te krople skradną Twoje serce. W składzie kropli Aloe znajduje się aloes, rumianek i hialuronian sodu. Dzięki temu świetnie sprawdzą się u osób, które mają problem z utrzymaniem nawilżenia oka w ciągu dnia. Krople po zastosowaniu tworzą na oku delikatną warstwę dzięki której odczujesz natychmiastowe nawilżenie i odświeżenie. Dodatkowo aloes działa przeciwzapalnie dlatego krople stanowią dodatkową ochronę przed podrażnieniami, ale również je dobrze złagodzą jeśli takie wystąpią. Osoby zmagające się z sezonowymi alergiami oraz częstymi podrażnieniami znajdą ukojenie w tych kroplach.
EyeLove ALOE Drops można używać wraz z soczewkami kontaktowymi.

Krople EyeLove Comfort

Jak sama nazwa wskazuje te krople mają polepszyć Twój codzienny komfort. Niezależnie, czy nosisz soczewki, czy spędzasz dużo czasu przed komputerem. Krople wspomogą Twoje oczy w codziennych wyzwaniach. Dobrze nawilżą i złagodzą wszystkie nieprzyjemne dolegliwości. Świetnie sprawdzą się jako krople, które będą codziennie stały na biurku, koło Twojego komputera. Używanie ich podczas styczności z ekranami znacznie uśmierzy suchość oczu. Te krople również możesz stosować wraz z soczewkami kontaktowymi.

Krople EyeLove Spray – rewolucja wśród kropli!

Jeśli masz problem z zakraplaniem oczu lub z jakiś powodów nie lubisz tego robić, a mimo wszystko chciałbyś ich używać to EyeLove Spray jest dla Ciebie! Krople są w sprayu i aplikuje się je na zamknięte powieki! Krople samoistnie osadzą się na powiekach i będą spływać do oczu. Nie musisz martwić się że krople nie będą tak samo skuteczne jak tradycyjne. Zastosowanie dużego stężenia hialuronianu sodu pozwala na odczuwalne natychmiastowe odświeżenie i nawilżenie. To świetne rozwiązanie dla osób, które potrzebują szybko nawilżyć swoje oczy.

Wszystkie krople marki EyeLove są dostępne na stronie www.bezokularow.pl