Soczewki kontaktowe EyeLove – świetna jakość w dobrej cenie

Soczewki kontaktowe EyeLove to rewolucja na rynku soczewek! Jest to marka, która oferuje soczewki w świetnych cenach, a przy tym zachowując wysoką jakość. Zbiera mnóstwo pozytywnych opinii i cieszy się coraz większą popularnością.

Soczewki kontaktowe EyeLove Basic

EyeLove Basic to soczewki jednodniowe oraz miesięczne. 

  • Basic 1-Day to przede wszystkim soczewki jednodniowe o wysokim komforcie i dodatkowej ochronie przeciw bakteriom. Wykonane z materiału miękkiego i delikatnego, o uwodnieniu na poziomie 58%! Wzmocnione dodatkową powłoką antybakteryjną oraz filtrem UV. Polecane są tak naprawdę dla wszystkich użytkowników soczewek ponieważ ich parametry pozwalają na wysoki komfort użytkowania. 
  • Basic bi-weekly to soczewki dwutygodniowe
  • Z kolei soczewki miesięczne Basic mogą się pochwalić wysoką przepuszczalnością tlenu oraz technologią hydrożelową HEMA-MPC, co przyczynia się do ostrego i komfortowego widzenia przez cały miesiąc.

Soczewki kontaktowe EyeLove Basic są przeznaczone szczególnie dla osób szukających super jakości w niskiej cenie.

Soczewki kontaktowe EyeLove Comfort

EyeLove Comfort to również soczewki występujące w wersji jednodniowej, jak i miesięcznej. 

  • EyeLove Comfort 1-Day zapewniają komfort noszenia nawet powyżej 12 godzin, a to dzięki uwodnieniu 55%. Sprawdzą się świetnie u osób o bardzo wrażliwych oczach oraz u osób, które nie tolerują soczewek silikonowo-hydrożelowych. 
  • Natomiast soczewki miesięczne to ekonomiczne rozwiązanie ponieważ łączy niską cenę i dobrą jakość. Szczególnie sprawdzą się u osób, które szybko czują suchość oka lub posiadają dużą wadę – soczewki te mają zakres do +/- 20.00 dioptrii.

Soczewki marki EyeLove to właśnie przede wszystkim klasyka KOMFORTU w świetnej cenie!

Soczewki kontaktowe EyeLove Exclusive

Seria EyeLove Exclusive to soczewki jednodniowe i miesięczne dla bardzo wymagających osób. 

  • EyeLove Exclusive 1-Day to soczewki jednodniowe wykonane z materiału silikonowo-hydrożelowego, co sprawia, że są tak delikatne, że nie czuć ich a oczach. Dodatkowo materiał zapewnia odpowiednią ilość tlenu więc oczy wyglądają pięknie i zdrowo. Soczewki posiadają również filtr UV dla codziennej ochrony naszych oczu.
  • EyeLove Exclusive PRO to świetne soczewki miesięczne, które zadowolą zarówno początkujących jak i osoby używające soczewek od dawna. Wyróżniają się przede wszystkim długim nawilżeniem, wysokim poziomem tlenoprzepuszczalności, korzystną ceną, filtrem UV oraz elastycznością ułatwiającą ściąganie i zakładanie soczewek.  

EyeLove DeLuxe

Są to soczewki miesięczne, które posiadają wyjątkowe technologie MeniSilk i NanoGloss, dzięki którym soczewki są zdrowe, bardzo komfortowe oraz dużo bardziej odporne na zanieczyszczenia i bakterie. Przez materiał, z którego wykonano soczewki cechuje się wysoką tlenoprzepuszczalnością, a co za tym idzie dorównuje soczewkom całodobowym.

EyeLove Supreme

Soczewki miesięczne przeznaczone do przedłużonego noszenia w ciągu dnia. Soczewki kontaktowe EyeLove Supreme zaskakują ilością zalety: materiał silikonowo-hydrożelowy III generacji, bardzo wysoka tlenoprzepuszczalność na poziomie 187Dk/t, wielokątowe krawędzie, filtry UV oraz możliwość noszenia soczewek w trybie przedłużonym. To z pewnością jedne z najzdrowszych soczewek na rynku!

EyeLove Digital

To soczewki miesięczne całodobowe, zmniejszające objawy cyfrowego zmęczenia wzroku. Są przeznaczone szczególnie dla osób, które dużo czasu spędzają prze ekranami – komputera, telefonu, czy tabletu. Dodatkowo soczewki kontaktowe EyeLove Digital posiadają technologię Aquaform, która utrzymuje wysokie nawilżenie. Idealnie sprawdzą się do wielogodzinnej pracy w biurze, czy za kierownicą. 

Wszystkie soczewki tej marki oraz krople i płyny do pielęgnacji znajdziesz w sklepie internetowym www.bezokularow.pl.