Krople do oczu – czy są ważne?

Po krople do oczu sięgamy dopiero gdy coś niedobrego dzieje się z naszymi oczami. Zazwyczaj, kiedy wystąpi już swędzenie, pieczenie, zaczerwienienie. Jednak na co dzień zapominamy o tym świetnym produkcie. Dlatego przekonaj się że krople do oczu są istotnym elementem w codziennym życiu.

W jakich sytuacjach warto mieć krople do oczu?

Krople do oczu to tak naprawdę uniwersalny produkt, który znajdzie swoje zastosowanie w wielu sytuacjach. Przede wszystkim warto pamiętać, że jest to środek wspomagający nasze oczy. A więc niezależnie w jakiej sytuacji się znajdujemy warto mieć krople pod ręką. Zwłaszcza w momencie gdy:

  • pojawia się szczypanie, swędzenie i pieczenie oczu
  • spędzamy dużo czasu przed ekranem komputera, laptopa itd.
  • przebywamy w trudnych warunkach, tj. klimatyzowane i ogrzewane pomieszczenia, mocno kurzące się miejsca itp.
  • nosimy soczewki kontaktowe
  • mamy zmęczone oczy

Co powinny mieć w składzie krople do oczu?

By krople spełniały swoje zadanie to warto żeby posiadały w swoim składzie kilka substancji. Najczęściej można spotkać w kroplach wyciągi z różnych roślin, hialuronian sodu i środki nawilżające. Dobrze, gdy skład jest krótki i jak najbardziej naturalny. Jest to istotne ponieważ im lepszy skład, tym lepiej krople nawilżą nasze oczy i zniwelują dyskomfort. Dlatego wybierając krople dla siebie zwróć uwagę na skład, ale również na ich przeznaczenie. W zależności od rodzaju kropli uzyskasz różne efekty. Możesz poczuć przyjemne nawilżenie i rozluźnienie, a możesz również poczuć duże odświeżenie i delikatny chłód na oczach. 

Rodzaje kropli do oczu

Istnieje kilka rodzajów kropli w związku z ich przeznaczeniem. Możesz wybrać krople sprecyzowane na nawilżenie. Szczególnie będą one przydatne podczas wpatrywania się w ekran komputera oraz w pomieszczeniach klimatyzowanych i ogrzewanych. Wtedy Twoje oczy są najbardziej narażone na przesuszenie. Z kolei dla osób, które cierpią na zespół suchego oka poleca się krople silnie nawilżające i łagodzące podrażnienia. Istnieją również krople z naturalnym składem, które świetnie się nadają dla alergików. Przez to, że w ich składzie znajdują się wyciągi z roślin to krople nie uczulają. 

Polecane krople

Jeśli szukasz kropli, które są sprawdzone i spełnią Twoje oczekiwania to zerknij na listę polecanych kropli do oczu. 

  • EyeLove Natural Drops – krople z naturalnym składem z wyciągami z ziół – rumianek i świetlik. Dzięki nim z pewnością poczujesz ulgę i nawilżenie. Szczególnie docenią je osoby z częstymi alergiami sezonowymi.
  • Hyal-Drop Multi – to krople dzięki, którym poczujesz natychmiastowe odświeżenie. Nadają się do używania wraz z soczewkami kontaktowymi. 
  • Systane Ultra – nawilżające krople do oczu, które skutecznie zniwelują objawy zespołu suchego oka.
  • EyeLove Comfort – krople, które każdemu przypadną do gustu. Mają wszystko czego można oczekiwać. Poprzez hialuronian sodu obecny w składzie krople skutecznie nawilżają, niwelują niewielkie podrażnienia i dają uczucie odświeżenia. 
  • EyeLove Dry Eye Drops – są to krople do zadań specjalnych! Jedne z najbardziej nawilżających na rynku. Dodatkowo dzięki obecności ekstraktu z oczaru wirgilijskiego krople gwarantują Ci ulgę i ukojenie.

Pamiętaj, że krople mogą stać się nieodłącznym elementem w Twoim codziennym życiu! Warto je mieć zawsze pod ręką, np. na biurku, w torebce czy w łazience. 

Różnego rodzaju krople i wiele więcej dostaniesz na www.bezokularow.pl