Najlepsze soczewki na Halloween

Masz przed sobą szaloną imprezę Halloween’ową? A może planujesz „przerażającą” charakteryzację? Na pewno przydadzą Ci się soczewki kolorowe! Dzięki nim zmienisz swój wizerunek w moment i zaskoczysz wszystkich! Zobacz jakie soczewki na Halloween są najlepsze.

osoba w przebraniu na Halloween soczewki na halloween

Na co zwrócić uwagę kupując soczewki kolorowe?

Przede wszystkim zdecyduj, czy potrzebujesz soczewek na jedną imprezę, czy zamierzasz robić zwariowane makijaże i charakteryzacje z ich udziałem. Od tego będzie zależeć, czy lepsze będą soczewki jednodniowe, czy miesięczne. W zależności od rodzaju parametry soczewek będą się różnić. Najlepiej wybrać te o najwyższym uwodnieniu i przepuszczalności tlenu. Nie chcesz przecież w środku imprezy ściągać soczewek bo oczy zaczną łzawić lub piec, prawda? Zwróć również uwagę, czy przy soczewkach kolorowych jest informacja o ich kryciu. Może się okazać, że niektóre soczewki nie pokryją w pełni Twojego koloru oczu. Bardzo ważną rzeczą jest również miejsce w którym kupujesz. Tego typu soczewki najlepiej kupować u autoryzowanych sprzedawców.

Idealne soczewki na Halloween

Soczewki na Halloween powinny być zwariowane i zaskakujące. Dlatego możesz spotkać się z soczewkami przypominającymi oczy smoka, zombie, czy oczy wampira. Istnieją również soczewki w różnych nienaturalnych kolorach jak czerwony, fioletowy czy neonowy. Dla uzyskania przerażającego spojrzenia prosto z horrorów możesz wybrać soczewki w kolorze całkowicie białym lub czarnym. Dokładając do tego dobrą charakteryzację możesz zamienić się w postać prosto z filmu! W sklepach internetowych możesz znaleźć naprawdę wiele wzorów i kolorów! Poznaj nasz ranking najlepszych soczewek na Halloween:

  • EyeLove Crazy – to wspaniałe miesięczne soczewki o dużym wyborze wzorów. Znajdziesz wśród nich m.in. całkiem białe soczewki, oczy smoka albo oczy zombie. Dzięki nim Twoja charakteryzacja nabierze przerażającego wyglądu! Dodatkowo te soczewki pozwolą Ci na używanie ich bez uczucia dyskomfortu. Nie musisz się martwić, że dopadnie Cię suchość w oczach. Kolorowe soczewki EyeLove są w pełni kryjące, co oznacza, że Twój naturalny kolor oczu nie będzie prześwitywał.
EyeLove CRAZY
  • Crazy Lens – są to roczne soczewki w całkiem zwariowanych wzorach. Wśród nich znajdziesz, np. różowe soczewki, oczy diabła, anakondy, czy geparda. W ich przypadku masz pewność, że soczewki całkowicie przykryją Twój naturalny kolor tęczówki. Jednak pamiętaj, że ze względu na ich roczny tryb noszenia trzeba bardzo dbać o te soczewki pod względem pielęgnacji i higieny.
  • Crazy Lens UV – to kwartalne soczewki, które świecą pod wpływem światła UV. Dlatego te soczewki idealnie sprawdzą się na imprezie w klubie, gdzie lampy dyskotekowe wydobędą z soczewek ich pełną moc. Kolory soczewek w świetle dają neonowy efekt. Z ciekawszych kolorów można wymienić pomarańczowy, żółty, różowy i bardzo jasny niebieski.

Wszystkie wymienione soczewki na Halloween możesz kupić na bezokularow.pl Kupując soczewki online, w specjalistycznych sklepach masz duży wybór soczewek oraz świetne ceny.