Ranking – soczewki miesięczne

Nosisz soczewki od dłuższego czasu czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z soczewkami? Może zastanawiasz się które soczewki miesięczne są najzdrowsze i najbezpieczniejsze dla oczu? Poznaj ranking naszym zdaniem najlepszych soczewek miesięcznych.

Soczewki miesięczne – co warto wiedzieć

Jeśli dopiero przymierzasz się do noszenia soczewek miesięcznych, to musisz wiedzieć, że wymagają one więcej uwagi niż soczewki jednodniowe. Przede wszystkim trzeba pamiętać o regularnej pielęgnacji i codziennej higienie. Zakładając i ściągając soczewki zawsze miej czyste ręce. To pierwsza i podstawowa zasada. Kolejną rzeczą jest pielęgnacja soczewek, czyli ich mycie i przechowywanie w odpowiednich pojemnikach. Trzeba o tym pamiętać, ponieważ przyczynia się to do komfortu noszenia soczewek. Dzięki temu wiesz, że codziennie zakładasz czyste soczewki, które będą utrzymywać nawilżenie oczu. 

Istotną kwestią są również parametry soczewek, na które warto zwrócić uwagę. W tym przypadku ważne będą parametry dotyczące uwodnienia, tlenoprzepuszczalności i materiału z jakiego zostały wykonane. Dzięki tym parametrom dowiesz się czy soczewki będą Tobie odpowiadać i czy niosą za sobą wysoki, czy niski komfort. 

Ranking – soczewki miesięczne

Tworząc ranking brane pod uwagę były brane najistotniejsze parametry soczewek miesięcznych oraz opinie użytkowników. Na ich podstawie powstała lista jednych z najlepszych soczewek kontaktowych na rynku. 

EyeLove Exclusive PRO

Te soczewki stają się co raz bardziej popularne poprzez swoje świetne parametry oraz opinie użytkowników. EyeLove Exclusive PRO charakteryzuje się wysokim uwodnieniem (55%) i tlenoprzepuszczalnością (Dk/t 110). To dzięki materiałowi silikonowo-hydrożelowemu III generacji, który świetnie współpracuje z naszymi oczami. Co więcej te soczewki przypadną do gustu osobom, które cenią sobie dodatkowe korzyści. Te soczewki również takie posiadają! Jest to, np. filtr UV klasy I, który najlepiej blokuje szkodliwe promieniowanie słoneczne docierające do naszego oka.

Biofinity 

Soczewki miesięczne Biofinity zyskały swoją popularność dzięki swojemu wygodnemu trybowi noszenia – całodobowy. Jest to komfortowa opcja dla wszystkich, którzy lubią się np. zdrzemnąć w ciągu dnia bez ściągania soczewek. Co więcej Biofinity posiadają bardzo wysoką tlenoprzepuszczalność, bo Dk/t to aż 160. To oznacza, że Twoje oczy mają stały dopływ tlenu, a co za tym idzie wyglądają na zdrowe i lśniące. Co ważne, dzięki materiałowi, z którego zostały wykonane te soczewki oczy są w stałym nawilżeniu. Jedynym minusem tych soczewek jest brak filtrów UV. 

AirOptix HydraGlyde

Te soczewki to ulepszona wersja soczewek AirOptix Aqua. To czym się wyróżniają to z pewnością odporność na nadmierne osady białkowe. Jednak to nie jedyna ich zaleta! Dzięki technologii Moisture Matrix oczy pozostają nawilżone i nie tracą nawilżenia przez cały miesiąc. W tych soczewkach możesz cieszyć się lśniącym spojrzeniem. 

EyeLove Supreme Long-Lasting

Soczewki EyeLove Supreme są przeznaczone szczególnie dla osób, które noszą soczewki przez wiele godzin dziennie. To za sprawą materiału silikonowo-hydrożelowego trzeciej generacji. Dzięki temu soczewki niosą za sobą wiele korzyści. Najwyższa tlenoprzepuszczalnosc (187 Dk/t), idealna elastyczność, filtry UV i inteligentna wielokątowa krawędź.  Są to zdecydowanie jedne z najzdrowszych soczewek na rynku. Dlatego decydując się właśnie na te soczewki na pewno będziesz zadowolony.

Soczewki miesięczne Ultra

Soczewki od Bausch&Lomb to soczewki dla osób, które oczekują pełnego nawilżenia przez cały dzień i spędzają sporo czasu przed ekranem komputera. Ultra utrzymują aż 95% nawilżenia przez cały dzień! Dodatkowo dzięki technologii MoistureSeal otrzymasz połączenie komfortu z wyraźnym widzeniem i brakiem uczucia zmęczenia oczu.

Wszystkie soczewki obecne w rankingu znajdziesz na www.bezokularow.pl